banners_logo.jpg

“İsviçre'deki Riviera Chablais Hastanesinde Disiplinlerarası Kanser Servisi (SIC), Onkoloji ve Radyoterapiye katılan bir hizmettir. Tüm hasta bilgilerini paylaşmak için Tıbbi Elektronik Kayıt Elekta Mosaiq'i kullanan eksiksiz bir kağıtsız hizmettir. Başından beri hedeflerimiz klinik iş akışını ve hastanın güvenliğini optimize etmekti; Yüz tanıma teknolojisini XECAN'dan seçmemizin bir nedeni. Bu teknoloji gereksinimlerimizi karşılıyor; basit, verimli, güvenilir ve hasta güvenliğini arttırır. Sistem hasta tarafından iyi kabul görmekte ve hastayı servisten izlememize izin vermektedir. Ayrıca radyoterapi simülasyon odasında ve tedavi odasında RFID okuyucularının kullanılması, kullanılan tüm aksesuarların belgelenmesinin basit bir yoludur. Her hastanın tedavisi için. Bu eklenti, hasta güvenliği için bir gelişmedir ve personelin stresini azaltır. Bu nokta, çalışanların herkes için olumlu olan hastalarla daha fazla zaman geçirmelerini sağlıyor. ”

 — Dr Marc Pachoud, Chief Medical Physicist @ Riviera Chablais Hospital, Switzerland

“Yale New Haven Hastanesi'ndeki Smilow Kanser Hastanesi, hasta güvenliğini en büyük önceliğimiz olarak görüyor.

Xecan RFID uygulamasını uygulamamız, ek bir güvenlik katmanı ekledi. Doğru hastanın doğru tedavi planına göre aktif olarak doğrulanması, insan hatası potansiyelini ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Herhangi bir sapma ile görsel ve sesli uyarılar da hastalarımızın güvenlik kontrolünün bir parçası olarak katılımını sağlayarak hasta deneyimini iyileştirir.

Xecan geliştirme ekibiyle birlikte çalışarak, uygulamanın klinik segmentini ilerlettik ve sonuç olarak veri raporlama yoluyla artan klinik verimlilik ve optimizasyon sağladık. Bu alanda çalışmalarımız devam etmektedir ve Xecan ekibi, verileri devam eden özelliklere göre özelleştirmek için son derece sıkı bir şekilde çalışmıştır.

Web tabanlı elektronik yazı tahtaları kullanarak klinik iş akışımızı geliştirdik. Web tabanlı gerçek zamanlı klinik iş akışına erişim, doktor ekibimizin hastalarının karşılaşma sürecinde nerede olduklarını uzaktan belirleyebilmeleri için programları ile esnekliği artırmasını sağlar.

Xecan ekibiyle birlikte çalışarak, hasta güvenliğini artıran ve gelişmiş bir hasta deneyimi sağlayan klinik iş akışlarını optimize etmemizi sağlayan özelleştirilmiş bir ürün geliştirdik.

 — Shelley Jolie RN, BSN, CORLN, CNML, Nurse Manager, Department of Radiation Oncology, Smilow Cancer Hospital  @ Yale New Haven Hospital

"Vastmanlands Hastanesi radyoterapi bölümünde Vasteras, günlük tedavileri için hastanın muayenesi için otomatik bir sistem aradık. Xecan'ın aradığımız şeye sahip olabileceğini gördük. Sorun, bir bırakma sistemi kullanmamızdı. ve Xecan sistemi bununla başa çıkamadı… Her neyse, Xecan temsilcisi İsveç'te bize geldi ve sorunun nasıl çözüleceği üzerine bir tartışma yaptık, Xecan taleplerini karşılamak için sistemlerini değiştirmeye karar verdi. sistemin ilk versiyonunu devreye aldık, birkaç ay boyunca sistemi gün geçtikçe öğrendiklerimizden geliştirdik ve bugün günlük tedavilerin lojistiğine gerçekten yardımcı olan mükemmel bir sistemimiz var ve çok Tüm bunlarla birlikte, yanlış hastayı tedavi etmememiz ve her hastanın tedavileri için doğru aksesuarlara sahip olmamızı sağlayan bir sistem kazandık. Hasta güvenliği neredeyse nihai seviyeye ulaştı. ”

— Sture Eklund, Chief Medical Physicist,  Hospital Vasteras, Sweden

 

“Xecan'ın avuç içi tarama teknolojisi, bir departmanın akışını ve en önemlisi hasta güvenliğini gözlemlemenin harika bir yoludur. Avuç içi tarama teknolojisi, tedavi odalarındaki hastaları tanımlamak için insandaki hataları ortadan kaldırır. Ayrıca, oda RFID okuyucularının kullanımı, her hastanın tedavisi için kullanılan aksesuarların dokümantasyonunun basit bir yoludur. Her yerde hasta güvenliği için harika bir bileşen ”

— Mike Ahern, RT(T), Boston VA Medical Center

 

“Ülke genelinde başka yerlerde de hatalar oldu ve RFID bu riskleri ortadan kaldırıyor. Kullanımı kolaydır ve insan hatasını denklemden gidermemize izin verir. Mümkün olduğunca kişisel kaldığımızdan emin olmak ve hastalarımıza kişiselleştirilmiş bakım sunmak istiyoruz. Ancak, olabildiğince emniyetli olma konusunda mümkün olan en son teknolojiyi kullanmamızı sağlayan teknolojiye yatırım yapmak da önemlidir. Bunu bu teknolojiyle yaptık. ”

— Harold Joseph Barthold, MD, BIDH Plymouth

 

”Bu teknoloji, RFID okuyucusunun hastanın odadaki benzersiz sinyalini algılamasını sağlar. Bilgisayar odada farklı bir hasta varken başka bir hastanın kaydına erişmemize izin vermeyecek. ”

— Claire Fung, M.D., Director of Radiation Oncology at BIDH Plymouth

 

“RFID sistemi uygulanmadan önce, hastadan tedavi planları ile uygun şekilde eşleşmeleri için üç tür tanımlama yapmalarını istemek zorunda kalacağız. Şimdi, ilk kayıttan sonra, hastanın kimliği tek adımda otomatik olarak doğrulanır. Bu bize hastalarımızla yaşamlarında devam eden şeyler hakkında konuşmamız için daha fazla zaman kazandırır ve daha rahat hissetmelerini sağlar. RFID sistemini hastanenin diğer bölümlerine genişletmeyi ve personel ve radyoloji aksesuarlarını potansiyel olarak dahil etmeyi düşündüğümüz ilerlemeden çok memnunuz ”.

— Natalie Campbell, Department manager, BIDH Plymouth

 

”RFID'nin klinik ortamda öğrenmesi ve uygulaması kolaydır ve birçok faydası vardır. Her şeyden önce, RFID teknolojisi hasta güvenliğini arttırma potansiyeline sahiptir ve bu her zaman doğru yönde bir adımdır ”. 

— Tracey Clark, R.T.(T), Norris Cotton Cancer Center Keene, New Hampshire

 

”Hasta güvenliği bizim önceliğimizdir. İşlem odasına giren hasta için tedavi çizelgesini otomatik olarak açmak için tüm manuel müdahaleyi ortadan kaldırarak, her bir tedavi seansında “doğru hasta, doğru yer” olduğuna emin olabiliriz. Tamamen entegre bir RFID-elektronik tıbbi kayıt olution, hasta güvenliğinde önemli bir iyileşmeyi temsil eder. Bugüne kadar yaptığımız testler sistemin oldukça sağlam olduğunu gösterdi ”.

— Per Halvorsen, Director of Medical Physics, Alliance Oncology LLC

 

"İttifak Onkoloji güvenli hasta tedavisini her şeyden önce kabul ediyor ve modern radyoterapi tedavisi döneminde, doğru ve kaliteli bakım sağlamak için çeşitli sistemler kullanıyoruz. Diğer tesislerde geleneksel aletlerin ötesine geçmek için geliştirdik. Elektronik tıbbi kayıt sistemimizin yeteneklerini genişletmek için XECAN ile olan ilişki XECAN'ın uygulamamıza yardımcı olduğu RFID araçlarıyla, özellikle doğrusal hızlandırıcı üzerinde tedavi alırken, hastaların departman genelinde benzersiz bir şekilde tanımlanmasını sağlamak için sistemimizi güçlendirdik. 2010 yılının başlarında, Alliance ve XECAN, hastaların tanımlanması ve bu tanımlamanın Commonwealth Newburyport Kanser Merkezi'ndeki elektronik tıbbi kayıt ile etkileşime girmesi için RFID kullanımı hakkında bir plan geliştirdi, işbirliği boyunca XECAN, çözümler geliştirerek tüm beklentileri karşıladı ya da aştı. programın ilerisinde ve tüm klinik çalışma saatlerinde kullanılabilir çözümlerin uygun şekilde çalışmasını sağlamak için operasyon. Bin, Barney ve tüm XECAN ekibi, tüm süreç boyunca olağanüstü müşteri desteği sağladı. İttifak şimdi RFID'yi daha geniş bir tesis yelpazemizde uygulamak için konumlandırılmıştır. Elektronik tıbbi kayıt sağlık hizmetlerinin daha ayrılmaz bir parçası haline geldiğinden, XECAN'ın İttifak ile birlikte geliştirmek için çalıştığı RFID sistemi gibi araçlar gerekli olacaktır. Kişisel düzeyde, geliştirme çabalarının bir parçası olduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum ve RFID - elektronik tıbbi kayıt sisteminin en yüksek potansiyeline sahip olduğunu görmek için sabırsızlanıyorum. ”

— Bruce Crawford, Senior Medical Physicist, Commonwealth Newburyport Cancer Center, MA

 

"Radyasyon Güvenliği Radyasyon Onkolojisinde önemli bir odak noktasıdır. XECAN ile işbirliği yaparak İttifak Onkolojisi kliniklerimizde bu çok önemli konuyu ele aldık. Garanti verebiliriz, her zaman doğru çizelgeye ve doğru hastaya sahip olduğumuzu garanti ediyoruz. İttifak Onkolojisi sağlamayı taahhüt eder Tüm hastalarımız için en iyi hasta bakımı RFID boyunluklarının hastalarımıza kullanımını açıklarken, Alliance Oncology'de her bir tedavinin doğruluğunu sağlamak için ek adımlar attığımızı bilerek yüzlerinin üzerinden güvence gülüşü geliyor. Her gün RFID teknolojisinin kullanılması, klinikte kendi başına daha iyi bir hasta deneyimi yaratabilecek iş akışı sorunlarını tanımlamanıza yardımcı olabilir .. Şirketinize varlık yönetiminin yararını eklerken, neden tartışmayı zorlaştırıyor? Bu teknolojinin hayata geçirilmesini istemem… XECAN ile çalışma deneyimim keyifli ve zahmetsizdi, hedeflerimizi aştı, tüm önerilerimizi ve onları topladı. Uygulama boyunca 24 saat destek önerdiler. XECAN'ı, ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olmak için herhangi bir kliniğe, hastaneye veya işletmeye öneririm. "

— Tammy Miron RTT, Site Administrator, Commonwealth Newburyport Cancer Center, MA