banners_PlugandPlay.jpg

Plug&Play


Dahili elektronik tıbbi kayıt Entegrasyon Adaptörü

Xecan'ın akıllı kama teknolojisi, çeşitli klinik elektronik tıbbi kayıt sistemlerine yerleşik entegrasyon adaptörlerine sahiptir. Akıllı kama, klinik ortamda Xecan'ın kolayca uygulanmasını sağlar. Herhangi bir tanımlama veya akıllı izleme, mevcut iş akışı veya elektronik tıbbi kayıt sistemleriyle etkili bir şekilde bütünleştirilebiliyorsa en fazla yararı sağlayabilir. Xecan teknolojisi, düşük seviyeli pencere uygulamaları ve bileşenleri ile etkileşime girer. Bu nedenle, Xecan'ın akıllı takozu, mevcut klinik elektronik tıbbi kayıt yazılımında hiç veya çok az değişiklik gerektiriyor.


XECAN Bulut Uyumludur

Elektronik tıbbi kayıt satıcıları klinikler için bulut tabanlı sürümleri kullanmaya başladı. Bu sitrix tabanlı sistemler, tam uyumluluk için ele alınması gereken benzersiz özelliklere sahiptir. Bu amaçla, XECAN'ın çözümü, bulut tabanlı elektronik tıbbi kayıt sistemleriyle çalışmak için özel adaptörler ile oluşturulmuştur.

Gerçek Dünya Klinikleri'nde Kolay Dağıtım 

Gerçek dünya kliniği iş akışı ve hasta güvenliği ihtiyaçları sadece tek tip bir tanımlama ile kolayca karşılanamamaktadır. Xecan hemen hemen tüm kimlik ve elektronik tıbbi kayıt entegrasyonları için yerleşik destek sağladığından, kliniklerin Xecan akıllı teknolojisini kliniklerine uyarlaması kolaydır.