palm.jpg

Xecan Palm ID

Palm Damar Taraması Doğrulama

PPalmiye damar tanıma teknolojisi, hastalar ve sağlık hizmeti sağlayıcıları tarafından en yaygın olarak kabul edilen biyo-metrik teknolojilerden biridir, çünkü hastaları yüksek doğruluk seviyesine sahip ve hastaların kullanımı ve kabul etmesi kolaydır. Bir hastanın avucunun kaydedilmesi yaklaşık on saniye sürer. Her hastanın avuç içi ven kalıbı, ömrü boyunca benzersiz ve kararlıdır. Bu nedenle kayıt verileri, bir hastanın ömrü boyunca doğrulama amacıyla kullanılabilir.

 
 

Xecan, hastanın avuç içi damar düzenini Akıllı Onkoloji Solüsyonuna entegre eder. Hasta sıralaması ve tedavi çizelgesi açılması hem RFID hem de biyometrik hasta kimliği ile başlatılabilir. Hasta kayıt seansı sırasında, bir hastanın benzersiz palm ven kalıbı kaydedilir. İşlem bir dakikadan az sürer. Avuç içindeki derinin altındaki damar deseni her kişiye özeldir ve birinin yaşamı boyunca değişmez, bu da bir kişiyi tanımlamak için idealdir.

Gelişmiş yazılım algoritması, hastanın damar düzenini, elektronik tıbbi kayıt Sistemine (ARIA veya MOSAIQ) bağlı olan şifreli ve korumalı bir dijital dosya oluşturmak üzere işler. Diğer biyometrik teknoloji biçimlerinin aksine, palm ven okuyucusu, cildin yüzeyinin altını tarayan, kuruluk, pürüzlülük, nem veya yara izi gibi cilt yüzeyindeki sorunlara karşı yüksek tolerans gösteren sağlam bir sistemdir.

Xecan PalmScan uygulaması tek başına veya akıllı RFID teknolojisi ile birlikte dağıtılabilir. Yalnız dağıtıldığında, kordon / kartsız kullanım avantajı sağlar. Öte yandan, RFID sistemi otomasyon, hasta takibi ve aksesuar doğrulama avantajları sunar. Kombine sistem, düzenli, düzensiz veya takip eden hasta ziyaretlerinin tamamını kapsayan maksimum hasta güvenliği, verimlilik ve klinik otomasyon sunar.