Back to All Events

C-RAD ve XECAN stratejik gelişim ve satış işbirliğini ilan ediyor

Geliştirme çalışmaları hemen her iki şirketten bir ekiple başlayacak ve birkaç aşamada gerçekleştirilecektir. Ürünün ilk versiyonunun 2019 yılının ikinci çeyreğinde sunulması bekleniyor. XECAN teknolojisi, C-RAD’in c4D yazılım platformuna tam olarak entegre olacak. C-RAD ve XECAN ayrıca, C-RAD'a büyük pazarlarda ürünün satış haklarını veren bir dağıtım anlaşması imzaladı. C-RAD yeni müşterileri hedeflemekte, aynı zamanda C-RAD teknolojisi ile donatılmış müşteriler için kesintisiz bir yükseltme yolu da sağlayacaktır.

XECAN, myRFIDSpace, Inc. şirketinin DBA'sıdır (iş yapıyor). XECAN, ABD Delaware'de bulunan Boston merkezli bir şirkettir.

XECAN'ın CEO'su Bin Yang, “Giderek daha fazla radyasyon kliniği tam bir hasta güvenliği yönetimi çözümü arıyor” diyor XECAN, pazarın ihtiyaçlarını karşılamak için birlikte çalışacak doğru ortağı bulmak istedi. C-RAD ile çalışmaktan çok memnunuz, her iki şirketin de birleşik gücü sadece her iki ürün hattımızı da genişletmekle kalmayacak, aynı zamanda hizmetlerimizin kalitesini de artıracak ”dedi.

“XECAN ile işbirliğine girmekten heyecan duyuyoruz. Bu yeni ortağın çok güçlü bir teknoloji uzmanlığı var; C-RAD ise klinik iş akışlarını otomatikleştirmek için yüksek entegrasyon seviyesine sahip çok çekici bir yazılım platformuna ve yeni ürünleri büyük pazarlarda ticarileştirmek için küresel bir satış organizasyonuna sahip. ”Diyor Tim Thurn, CEO ve C-RAD AB Başkanı, “Teklifimizi genişletmek için ilk adım ve aynı zamanda son derece hassas hasta konumlandırma alanındaki değer teklifimizi güçlendirmek.”

XECAN hakkında:

XECAN, hasta takibi ve doğrulaması yoluyla akıllı klinik çözümlerinin lider sağlayıcısıdır. Çözümü klinik iş akışını, hasta ve tedavi güvenliğini ve genel hasta bakım kalitesini arttırır. XECAN’ın akıllı entegrasyon teknolojisi, yazılımının tüm büyük hastane EMR sistemlerine sorunsuz bir şekilde entegre olmasını sağlar. XECAN, aşağıdaki beş ana işlevsel modülü sağlar: Akıllı Resepsiyon, Akıllı Sınav Odası Yazı Tahtaları, Akıllı Tedavi Prosedürü Doğrulaması, Tedavi Planlama İş Akışı Yazı Tahtaları ve Klinik Analitik Raporlama.

C-RAD hakkında

C-RAD, ileri radyasyon terapisinde kullanım için yenilikçi çözümler geliştirmektedir. C-RAD grubu, hasta konumlandırma, tümör lokalizasyonu ve radyasyon tedavi sistemleri için ürünler ve çözümler sunar. Tüm ürün geliştirme tamamen üç bağlı kuruluşta gerçekleştirilmektedir: C-RAD Konumlandırma AB, C-RAD Görüntüleme AB ve hepsi İsveç'in Uppsala kentinde bulunan C-RAD Innovation AB. C-RAD doğrudan satış için üç şirket kurdu: ABD'de C-RAD Inc., Almanya'da C-RAD GmbH. Bir Belçika-Belçika lazer firması olan Cyrpa International SPRL, operasyonları entegre olan bir iştirakidir. C-RAD AB, NASDAQ Stockholm'de listelenmiştir. C-RAD hakkında daha fazla bilgi için, lütfen http://www.c-rad.com adresini ziyaret edin.