Back to All Events

Centre Hospitalier de l'Université de Montréal (CHUM) Supersposital, XECAN MOSAIQ Yüz Tanıma'yı Seçti

Montreal'deki Kanadalı süperhayat CHUM, XECAN’ın Face ID Güvenlik Çözümünü, yeni Kanser Merkezinde Radyasyon Onkolojisi tedavileri için klinik tedavi zaman aşımı protokolünün bir parçası olarak seçti. CHUM Radyasyon Onkoloji Bölümünde 10 tedavi odası bulunmaktadır. Uygulamanın 2020 yılının ilk çeyreğinde tamamlanması bekleniyor.

Pazardaki çeşitli teknolojilerin yıllarca değerlendirilmesinden sonra CHUM, Xecan akıllı MOSAIQ yüz tanıma teknolojisini seçti. XECAN’ın Smart Face ID çözümü, MOSAIQ hasta güvenliği kilidini temizlemek için elektronik tıbbi kayıt merkezleri olan Mosaiq ile entegre olacak. Teknoloji bugün piyasada mevcut olan en üst düzey hasta güvenliğini sağlayacaktır. Xecan’ın benzersiz teknolojisi ayrıca daha yüksek iş akışı verimliliği ve daha olumlu bir hasta deneyimi sağlar.

Xecan / Mosaiq uyumluluğunu sağlamak için, Xecan, Elekta ile bir Satıcı Birlikte Çalışabilirlik Programı Anlaşması'na girdi. Bu anlaşma uyarınca, Xecan, sürüm 2.6 ve daha üstü olan Elekta PatientVerify platformuna dayanarak hasta doğrulama bileşenini yeniden tasarladı ve yeniden geliştirdi. Bu, Xecan'ın Elekta standart sürümleri tarafından tam olarak desteklenen hasta güvenliği doğrulaması için standartlaştırılmış Elekta temelini kullanmasını sağlar

.