faceIDandMachine.jpg

Xecan Face ID

Tablet Tabanlı Gelişmiş Yüz Tanıma

Son derece düşük bir yanlış kabul oranı (FAR) ve yanlış reddetme oranı (FRR) ile XECAN yüz tanıma algoritması, değerlendirilen 50 tedarikçinin en doğru algoritmaları arasında NIST (Ulusal Standart ve Teknoloji Enstitüsü) tarafından sıralanır.

Otomatik yüz tanıma, hasta güvenliğini ve klinik iş akışını iyileştirmede benzersiz avantajlara sahiptir. RFID teknolojisine kıyasla hastalar, RFID kartlarını taşımaları gerekmediği avantajına sahiptir. Yüz tanıma özelliği görülebilir ışık kullandığından, RFID'in parazitle ilgilenebileceği muayene odaları ve kemoterapi istasyonları gibi küçük alanlarda daha güvenilir bir tanımlama sağlar. Diğer biyo-metrik sistemlerle karşılaştırıldığında, yüz tanıma hijyenik ve dokunuşsuz çalışma konusunda belirgin bir avantaja sahiptir.

Derin sinir ağları üzerinden 60'ın üzerinde eşleşme noktası.

Derin sinir ağları üzerinden 60'ın üzerinde eşleşme noktası.

Xecan yüz tanıma özelliği, gelişmiş çok katmanlı sinir ağlarına dayanan yüz yerelleştirme algoritmasını uygular. Karmaşık aydınlatma, ifadeler ve kafa dönüşleriyle son derece hassas sonuçlar elde edilebilir. Algoritma, 60'ın üzerinde yüz eşleştirme noktası ve yüz canlı akışı analizi kullanır. Bu nedenle oldukça güvenilirdir. Xecan teknolojisinin dikkat çekici bir özelliği, sadece 1024x768 piksel çözünürlüğe sahip normal bir web kamerası veya normal bir cep telefonu kullanmasıdır.

 
 

Xecan Face ID, kliniğin resepsiyon alanına, muayene odasına veya tedavi odasına kurulabilir. Mobil versiyon, klinikte Wi-Fi bağlantısı olan herhangi bir yerde kullanılabilir. Hasta bir Xecan masaüstü kamerasının veya cep telefonunun önünde göründüğünde. Xecan Face ID varlığını otomatik olarak algılar ve hastayı kamera çerçevesine yönlendirmek için bir resim çerçevesi sunar. Xecan yüz tanıma teknolojisi aşağıdaki özelliklere sahiptir:

  • Telaffuz etmeyi öğren

  • Gerçek Zamanlı Tepki Süresi

  • Son derece güvenilir eşleştirme

  • Bir metre algılama aralığı

  • Standart HD Web Kamerası veya cep telefonu

  • Hastane elektronik tıbbi kayıt sistemleriyle tam olarak entegre

  • Kolay yüz kaydı