banners_AboutUs2.jpg

Hakkımızda


Tarihimiz

XECAN, hasta takibi ve doğrulaması yoluyla akıllı klinik çözümlerinin lider sağlayıcısıdır. Çözümü klinik iş akışını, hasta ve tedavi güvenliğini ve genel hasta bakım kalitesini arttırır. XECAN’ın akıllı entegrasyon teknolojisi, yazılımının tüm önemli hastane elektronik tıbbi kayıt sistemleriyle sorunsuz bir şekilde bütünleştirilmesini sağlar. Farklı hasta ID'lerini birleştirerek, XECAN aşağıdaki beş ana işlevsel modülü sağlar: Akıllı Resepsiyon, Akıllı Muayene Odası Beyaz Tahtaları, Akıllı Tedavi Prosedürü Doğrulaması, Tedavi Planlaması İş Akışı Tahtaları ve Klinik Analitik Raporlama.

XECAN'ın ürünleri ve hizmetleri dünyanın önde gelen hastaneleri ve sağlık merkezleri tarafından kullanılmaktadır. Müşteriler arasında Yale Newhaven Sağlık Sistemi, New York Üniversitesi Tıp Merkezi, VA-Boston (Usta İşleri Bölümü), Lahey Hastanesi ve Tıp Merkezi (Tufts Üniversitesi Tıp Fakültesi), Beth Israel Deaconess Hastanesi - Plymouth ve İttifak Onkolojisi bulunmaktadır. 2011 yılında bir grup MIT eğitimli mühendis tarafından kurulan XECAN, Newton Massachusetts merkezlidir ve Asya, Avustralya, Avrupa ve Amerika'da 18 ülkede dağıtım yapmaktadır.


Görev beyanı

Misyonumuz, hasta güvenliğini artırmak ve inovasyon ve ortaklıkla bakım kalitesini artırmak için sağlık hizmeti sağlayıcılarına en kaliteli teknoloji hizmetleri sunmaktır.
 

XECAN, hasta güvenliğini artırmak ve verimliliği artırmak için akıllı kimlikler ve kama entegrasyon teknolojisini kullanır:

  • Tüm tedavi boyunca hastanın, numunelerin, ilaçların ve tedavi prosedürlerinin izlenmesi yoluyla bakımı koordine etmek, yanlış tanımlamaları ve hataları azaltır. XECAN'ın kama yazılım aracısı, tüm hazırlıkların yapıldığından emin olmak için mevcut elektronik tıbbi kayıt sistemiyle etkileşime girer ve herhangi bir yanlış anlama varsa tedavi prosedürü planını devre dışı bırakır.

  • Otomatik klinik beyaz tahtaları ile klinik iş akışını iyileştirme.


Yönetim Takımları ve Danışmanlar

Bin Yang, Ph.D., CEO ve Ürün Mimarı
Bin 1989'dan beri ticari uygulamaları programlamaktadır ve Fortune 500 şirketleri için büyük ölçekli web sistemleri geliştirme konusunda on yıllık bir deneyime sahiptir. Bu danışmanlık deneyimleri sayesinde, işletme müşterilerinin hissettiği ihtiyaçlar ve acılar hakkında ilk elden bilgi edindi. XECAN, sağlık endüstrisine kaliteli ürün ve hizmetler sunmak için bu deneyimlerin uzmanıdır. Bin Elektronik Mühendisliği alanında lisans derecesi ve doktora derecesi aldı. Çin Bilim Akademisi'nden Fizik. Ayrıca MIT'de Nükleer Bilimler Laboratuvarı'nda iki yıl doktora sonrası araştırmalar yaptı.

 

Tom Dwan, Operasyonlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı
Tom, bilgisayarlı test cihazları ve kısa menzilli radyo frekansı iletişim cihazlarında XECAN'a 30 yılı aşkın yönetim deneyimi, genişleyen operasyonlar, program yönetimi ve ürün geliştirme konularında yardımcı olmaktadır. XECAN'a katılmadan önce, RCA ve GE'de savunma elektroniğinde ve ayrıca kablosuz iletişim ve kurumsal yazılımlarda başlangıç girişimlerinde görev aldı. Tom, Norwich Üniversitesi'nden BSEE derecesi, Cornell Üniversitesi'nden MSEE derecesi ve Harvard Business School'dan MBA derecesi almıştır.

 

Femi Omojola, Sistem Mimarı
Femi, RFID ve mobil tedarik zinciri yönetimi, gömülü sistemler ve çok platformlu mobil yazılım da dahil olmak üzere çok çeşitli alanlarda karmaşık yazılım tasarımı konusunda on yıldan fazla bir deneyime sahip XECAN'ın sistem mimarıdır. Daha önce Femi, Hindistan ve Kamboçya'daki büyük operasyonlarla finanse edilen bir girişim olan United Villages, Inc. için mühendislik geliştirmeye öncülük etti ve Ulaştırma Bakanlığı projelerinde patentli teknolojiden yararlanan VehicleSense'te baş araştırmacı olarak yer aldı. Femi, S.B. MIT'den elektrik mühendisliği ve bilgisayar bilimleri dalında yüksek lisans derecesi aldı.

 

Warren H. Hausman, Ph.D. danışman
Warren H. Hausman, Stanford Üniversitesi'nde İşletme Bilimi ve Mühendisliği Bölümünde Operasyon Yönetimi Profesörüdür. En yeni araştırma projesi, BT destekli küresel ticaret yönetiminin faydalarını analiz ediyor; TradeBeam Inc. bu araştırmayı destekledi. Halen tedarik zincirlerinde “Akıllı” görünürlük konusunda araştırma yapıyor; Lockheed-Martin Corporation bu araştırmayı destekliyor. Profesör Hausman, 1974'ten 1982'ye kadar Yönetim Bilimleri Lojistiği Bölüm Editörlüğünü yaptı. 1994'te Amerika Yöneylem Araştırmaları Derneği (ORSA) Başkanı seçildi. Ayrıca Yöneylem Araştırması ve Yönetim Bilimleri Enstitüsü (INFORMS) ve birkaç Ulusal Bilim Vakfı Danışma Panelleri ve Komiteleri'nde de görev yaptı. INFORMS Üyesi, Üretim ve Servis Operasyonları Yönetimi Topluluğu'nun Değerli Üyesi ve Üretim ve Operasyon Yönetimi Topluluğu Üyesi. 1998'de Stanford'daki Mühendislik Okulu'ndaki Eugene Grant Öğretim Ödülü de dahil olmak üzere birçok öğretim ödülü kazandı. Profesör Hausman, 1982'den 1992'ye kadar Stanford'da Endüstri Mühendisliği - Mühendislik Yönetimi Bölüm Başkanı olarak görev yaptı. 2011 yılından beri danışma kurulu. Yale'den Ekonomi alanında lisans derecesi ve doktora derecesi aldı. MIT. Sloan İşletme Okulu'ndan.