banner_Aria&Mosaiq.jpg

Aria ve Mosaiq Entegrasyonu Doğrulandı

Xecan elektronik tıbbi kayıt Entegrasyon Adaptörleri

Klinik bir ortamda, Xecan gibi çözümlerin, en fazla faydayı sağlamak için mevcut elektronik tıbbi kayıt sistemleriyle tam olarak bütünleşmesi hayati öneme sahiptir. Radyasyon onkoloji kliniklerinde, Aria ve Mosaiq en çok kullanılan elektronik tıbbi kayıt sistemleridir. Xecan, Elekta ve Varian ile olan ortaklıkları sayesinde her iki sisteme de tam olarak entegre olur. Bu sistemlere ek olarak, Xecan'ın kama tasarımı, EPIC ve Cerner gibi hastane genelinde diğer elektronik tıbbi kayıt sistemleriyle de çalışır.


ARIA Entegrasyonu Doğrulandı

Xecan ve Varian Aria ekibi, Xecan radyoterapisini Aria kaydı ile entegre etmek ve sistemi doğrulamak için 2011'den beri teknoloji ortağıdır. Yıllar geçtikçe, Aria entegre Xecan radyoterapisini karşılıklı müşterilerimize başarıyla teslim ettik. Xecan radyoterapi ve Aria, Aria sürüm 10'dan bu yana uyumlu olmuştur.So far there are three main integration areas between Xecan and Aria.

  • ARIA'da resepsiyonda hasta akıllı check-in işlemi

  • ARIA ile tedavi odalarında hasta doğrulama

  • Tedavi odalarında hastaya özel ARIA tedavisi aksesuar doğrulaması.

Burada onkoloji alanındaki birçok RFID / Biyometrik teknoloji satıcısı bulunmaktadır. Ancak, Xecan, Varian tarafından bu alanlarda doğrulanan tek satıcı olmaktan gurur duyuyor.


ELEKTA Satıcı Birlikte Çalışabilirlik Programı (VIP)

Elekta, satıcıya operasyonel VIP programına 2014 yılında başladı. Xecan, Xecan'ın Mosaiq sistemiyle onaylanan entegrasyon kapasitesi ve klinik kullanımındaki başarısı nedeniyle programda ilk seçilenlerden biri olmaktan gurur duyuyor. Ortaklık programı sayesinde, Xecan, Mosaiq Hasta Doğrulama işlevini akıllı kimliklerle desteklemek için Mosaiq entegrasyonunu genişletti.

Elekta Mosaiq ekibi ve Xecan sürekli entegrasyon çabaları üzerinde çalışıyor. Bu tarihe kadar, aşağıdaki iki entegrasyon alanı VIP protokolüne göre tamamlanmış ve doğrulanmıştır.Elekta Mosaiq ekibi ve Xecan sürekli entegrasyon balonuları devam ediyor. Bu tarihe kadar, aşağıdaki iki entegrasyon alanı VIP protokolüne göre tamamlandı ve doğrulandı.

  • Mosaiq'te klinikte HL7 mesajlaşma kullanan hastaya giriş.

  • Mosaiq hastası ile yapılan hasta doğrulaması tedavi odalarında doğrulanmaktadır.

Varian'ın Aria veya Elekta'nın Mosaiq'in Xecan radyoterapisine entegrasyonu hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, lütfen bize bildirin.